Tájékoztatás a járványügyi előírásokról

Tisztelt Szülők, Kedves Gyerekek!

A járványügyi adatok alapján egészségünk védelme, és az iskola működőképességének fenntartása érdekében november 22-től az alábbi szabályok léptek életbe: Dolgozókra, gyerekekre vonatkozóan:

• az épületen belüli közösségi terekben (ebédlő, folyosó) ajánlott a maszkhasználat
  • mindenki törekedjen az egymás közötti nagyobb távolság tartására (min. 1,5 m)
  • az iskolán belüli tömeges rendezvények felfüggesztésre kerülnek (pl. szülői értekezletek) Intézkedéseink:
  • az iskolába a szülők továbbra sem jöhetnek be
  • ügyintézés csak előre egyeztetett időpontban (email: iskola@gmail.com)

Kérjük a szülőket, hogy csak teljesen egészségesen engedjék a gyerekeket iskolába. Ha egy tanulóval egy háztartásban lakó személyt COVID-19 gyanúja miatt tesztelnek, akkor kérjük, hogy a tanuló ne jöjjön iskolába a teszt eredményének megismeréséig.

Vigyázzunk a gyerekek és önmagunk egészségére, biztonságára!

Az intézkedések visszavonásig, illetve magasabb fokú rendelkezésig érvényesek. Köszönjük mindenki türelmét és megértését! Jó egészséget kívánva: az iskola vezetősége.